ogün-sanlisoy-Menajeri Resmi-web-sitesi-iletisim-adresi

Ogün SANLISOY

Mimar Sinan Üniversitesi’nde endüstri ürünleri tasarımı okurken aynı zamanda da müzik çalışmalarını yürüten Ogün Sanlısoy, ilk sahne deneyimlerine akustik gitarıyla gerçekleştirdiği performansı ile 1989 yılında başladı. Bunu takip eden yıllarda farklı amatör gruplarda solistlik yaptı ve ilk demo kaydını gerçekleştirdi.

1992 yılında Pentagram’a katıldı ve aynı yıl çıkan “Trail Blazer” albümünde vokaliyle yer aldı. Türkiye’de ve yurtdışında Pentagram’la pek çok konser gerçekleştirdi.1994-95 yıllarında Gür Akad’ın kurduğu Klips grubunda solist olarak yer aldı ve bu grupla çeşitli konserler verdi. 1995 yılında Pentagram grubundan ayrılarak ilk solo albümünün çalışmalarına başladı. ‘Korkma’ albümünü 1999 yılında Tempo Müzik’ten Ümit Kuzer prodüktörlüğünde yayınladı. 2004 yılında Sony Music’ten yayınlanan ikinci solo albümü ‘O Gün’ ile birlikte Türkiye’nin farklı pek çok ilinde çok sayıda konserle izleyicisi ile buluştu. Aynı yıl Atina’da yapılan olimpiyatlar bünyesinde bir konser gerçekleştirdi. 2005 yılı sonunda hazırlıklarına başlanan ‘ÜÇ’ albümü yoğun bir çalışmanın ardından SONY BMG etiketiyle 2006’nın Mart ayında yayınlandı. Korkma07 yeniden kaydedilen ‘Kaybettik Severken, Anla Dünü’ adli şarkıların yanında Hayko Cepkin ile gerçekleştirdiği ‘Korkma’ düeti ve stüdyo çalışmaları sırasında çekilen video görüntülerinden oluşturulan dvd belgeseli ile birlikte 2007 yılında yayınlandı. 2009 yılının başlarında Büyüdük Aniden parçası myspace üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Ardından da 2009 sonlarında Yukarıya Bak parçası yine myspace üzerinden yayınlandı. 2011 şubat ayında,’Ben’ isimli dördüncü stüdyo albümü ile hayranları ile yeniden buluştu. Ogün Sanlısoy’a 2008’den itibaren sahne performanslarında gitarlarda Aytek Akçakaya, bas gitarlarda Sertan Coşkun ve davullarda Sertan Soğukpınar eşlik etmektedir. Aynı kadro Ben albümünün kayıtlarında da yer almıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

ogün sanlısoy menajeri kim,kimdir, ogün sanlısoy e-mail adresi, ogün sanlısoy iletişim adresi nedir, ogün sanlısoy konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, ogün sanlısoy cep telefonu ,ogün sanlısoy menajerlik şirketi,firması, ogün sanlısoy organizasyon firması ,şirketi,ogün sanlısoy organizasyon fiyatı ,ogün sanlısoy sahne fiyatı kaşesi ,ogün sanlısoy a nasıl ulaşılır, ogün sanlısoy’un yeni menajeri kim, ogün sanlısoy’un yeni şarkısı ve klibi,ogün sanlısoy resmi web sitesi,sayfası,ogün sanlısoy resmi sayfası,sitesi,ogün sanlısoy resmi facebook adresi,ogün sanlısoy resmi twitter hesabı, ogün sanlısoy menajer numarası,ogün sanlısoy’un menajeri kimdir,ogün sanlısoy instagram hesabı, ogün sanlısoy resmi internet sitesi,ogün sanlısoy’un resmi sitesi,ogün sanlısoy resmi sayfası,ogün sanlısoy yetkili menajeri kimdir,ogün sanlısoy’un menajerinin telefon numarası,ogün sanlısoy’un facebook adresi, ogün sanlısoy instagram hesabı,ogün sanlısoy official site,ogün sanlısoy organizatörü, ogün sanlısoy irtibat no, ogün sanlısoy yapım firması,ogün sanlısoy yeni albümü,ogün sanlısoy biyografisi,ogün sanlısoy nereli ogün sanlısoy biyografisi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

Bir Cevap Yazın

error: