Murat Kekilli-Menajeri Resmi-web-sitesi-iletisim-adresi

Murat Kekilli

Murat Kekilli 18.04.1968 yılında aslen Adana merkezde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini de Adana’da tamamladı. Müzik hayatına ilk piyano ile başladı. Adana’da gençlik sarayının müdürü ile tanışıp onun yanına gidip gelirken orada piyano çalan bir arkadaşını görür. Parmaklarına bakar çok güzeldir ve arkadaşı Barış MANÇO’nun şarkısını çalıyordur. Ondan dolayı piyanoya hayran olmuş ve öğrenmiş. Müzik hayatına piyano ile başlamıştır.

Askerlik zamanlarına kadar piyano tutkusunu gidermeye çalışır.ve 1989 da askere giden Murat Kekilli 1991 askerden döner. 1992-1993 yıllarında Adana devlet konservatuar sınavlarını kazanır ve bir yıl kadar devam edip ayrılan Murat Kekilli daha sonra 1994’de İstanbul’a gelir daha sonra grup çalışmalarına başlar. Var olan bir grupta çalışıp ve ilk grubumun ismi olan Kilikyalıları kurar. Bu grupta şuan İstanbul’un bir çok ünlüleri vardır. 1996’da tekrar YOLCULAR grubunu ile çalışır ve sonra FerdiFon’dan “Eşşek Gözlüm” albümünü çıkarır. Albüm istenilen yere gelmediği düşüncesi ile firma ile yollarını ayırır. Boğaziçi müzik ile anlaşıp 1999’da Bu Akşam Ölürüm adlı albümümü çıkarır. Büyük Patlama yapan albüm Murat Kekilli’yi Türkiye’ye Kazandırır. 2001’in şubat ayında ise YEDİ-ALTI albümü, 2004 de ise AVARA albümünü çıkarır. 2006 yılında da Bir Ahir Zaman adlı albümünü çıkardı. İlk klibi olan Ahir Zaman’dan sonra ikinci klibi Sana Gül Dedim isimli parçasına geldi. Herkes birbirini sevecek diye bir şey yok elbette. Ya da herkesi kendime hayran bırakma kaygılarım… Beni sevseniz de sevmeseniz de Muratlığımdan bir şey kaybetmem ama ben görmediğim ve bilmediklerimde dahil olmak üzere herkesi ve her şeyi sevebilirim. Ona birazcık benzediğimi bileyim bu yeter… Sanıyorum ki bunu sadece yaratılanı sevdiğim içinyaparım… Sevgilerimle….

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

murat kekilli menajeri kim,kimdir, murat kekilli e-mail adresi, murat kekilli iletişim adresi nedir, murat kekilli konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, murat kekilli cep telefonu ,murat kekilli menajerlik şirketi,firması, murat kekilli organizasyon firması ,şirketi,murat kekilli organizasyon fiyatı ,murat kekilli sahne fiyatı kaşesi ,murat kekilli ye nasıl ulaşılır, murat kekilli’nin yeni menajeri kim, murat kekilli’nin yeni şarkısı ve klibi,murat kekilli resmi web sitesi,sayfası,murat kekilli resmi sayfası,sitesi,murat kekilli resmi facebook adresi,murat kekilli resmi twitter hesabı, murat kekilli menajer numarası,murat kekilli’nin menajeri kimdir,murat kekilli instagram hesabı, murat kekilli resmi internet sitesi,murat kekilli’nin resmi sitesi,murat kekilli resmi sayfası,murat kekilli yetkili menajeri kimdir,murat kekilli’nin menajerinin telefon numarası,murat kekilli’nin facebook adresi, murat kekilli instagram hesabı,murat kekilli official site,murat kekilli organizatörü, murat kekilli irtibat no, murat kekilli yapım firması,murat kekilli yeni albümü,murat kekilli biyografisi,murat kekilli nereli murat kekilli biyografisi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

Bir Cevap Yazın

error: