Yakup Ekin-menajeri-kim-menajerlik-resmi-web-sitesi-sayfasi-iletisim-adresi

Yakup Ekin

19 Mayıs 1975 doğumlu Yakup Ekin, İlköğrenimine başladığı yıllarda, içindeki müzik sevgisini çevresindekilere farkettirmeyi başardı. Müzik öğretmeninin isteği üzerine okul korosundaki yerini alan Yakup EKİN, kısa sürede herkesin ilgi odağı haline geldi. Lise yıllarına geldiğinde; müziğe olan ilgisi ve sevgisi, sanatçının eğitimini yarıda bırakıp İstanbul’a gitmesine sebep oldu. Yakup EKİN, İstanbul’a gelerek kendini geliştirme yolunda hızlı adımlar atmaya başladı.

Türk Müziğinin önemli isimlerinden biri olan, Orkestra şefi ve Şarkıcı Armağan ŞENOL başta olmak üzere bir çok isimden Solfej ve San dersleri aldı. Bunların yanı sıra çeşitli gece kulupleri ve organizasyonlarda sahne aldı. Bu dönemlerde şiir, söz ve bestelerinin de ortaya çıkması, müziği Yakup EKİN’in hedefleri arasında en üst sıraya yerleştirdi. Bir süreliğine müziğe ara vermek zorunda kalan Sanatçı, bu yıllarını ; ” Hayatımın en anlamsız yıllarıydı” diye nitelendiriyor. 2003 yılında müziğe geri dönen EKİN, yoğun bir stüdyo çalışması sonucu 2004 yılında ilk albümü ” Giderim Buralardan” ile müzik dünyasındaki yerini aldı. Başarılı bir çıkış yakalayan Sanatçı,2005 yılında ”Bir Nefes ” isimli albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Bu albümle adını , tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı. Albüme adını verdiği ”Bir Nefes” adlı şarkısıyla ” yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı” , ” yılın en iyi şarkısı” ,” dijital ortamda en çok sevilen şarkı” olma ünvanı kazandı, ve büyük kitlelere ulaşmayı başardı. 2007 yılında İstanbul Plak etiketi altında ”Senden Sonra” adlı 3. solo albümünü hayranlarıyla buluşturdu. 2008 yılında Senin Yolunda (Yıkılsın Dünya) adını verdiği maxi single çalışmasının ardından, 2009 yılına gelindiğinde ” Tutsak ” isimli 4. albümünü müzik dünyasının beğenisine sundu ve her zaman olduğu gibi tam not almayı başardı. Yaklaşık 1 yıl süren bir stüdyo çalışmasının ardından, 2011 yılının Mart ayında 5. albümü ” 4 Dörtlük” ile solo kariyerinin 8. yılında bir albümü daha geride bırakmış oldu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

yakup ekin menajeri kim,kimdir, yakup ekin e-mail adresi, yakup ekin iletişim adresi nedir, yakup ekin konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, yakup ekin cep telefonu ,yakup ekin menajerlik şirketi,firması, yakup ekin organizasyon firması ,şirketi,yakup ekin organizasyon fiyatı ,yakup ekin sahne fiyatı kaşesi ,yakup ekin a nasıl ulaşılır, yakup ekin’in yeni menajeri kim, yakup ekin’in yeni şarkısı ve klibi,yakup ekin resmi web sitesi,sayfası,yakup ekin resmi sayfası,sitesi,yakup ekin resmi facebook adresi,yakup ekin resmi twitter hesabı, yakup ekin menajer numarası,yakup ekin’in menajeri kimdir,yakup ekin instagram hesabı, yakup ekin resmi internet sitesi,yakup ekin’in resmi sitesi,yakup ekin resmi sayfası,yakup ekin yetkili menajeri kimdir,yakup ekin’in menajerinin telefon numarası,yakup ekin’in facebook adresi, yakup ekin instagram hesabı,yakup ekin official site,yakup ekin organizatörü, yakup ekin irtibat no, yakup ekin yapım firması,yakup ekin yeni albümü,yakup ekin biyografisi,yakup ekin nereli yakup ekin biyografisi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: