Suat-Suna-menajeri-kim-menajerlik-resmi-web-sitesi-sayfasi-iletisim-adresi

Suat SUNA

1975 yılının Mayıs ayında doğan Suat Suna, okuluyla eş zamanlı olarak devam ettiği ıstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Keman Bölümü’nden 1992’de, ortaokul ve lise eğitimini aldığı Saint Benoît Fransız Lisesi’nden de 1994 yılında mezun oldu.

Ardından Maltepe Üniversitesi ıletişim Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamladı. Profesyonel müzik hayatına lise yıllarında başlayan Suat Suna, Milliyet Gazetesi’nin liselerarası müzik yarışmalarında bir çok derece elde etti. ılk ulusal başarısını 1992 yılında katıldığı Beyaz Güvercin şarkı Yarışması’nda ikinci olarak kazandı. Onu sevenleriyle buluşturan en önemli yıl ise 1993 oldu. PopShow’93 şarkı yarışmasında birinci, ikinci ve dördüncü olan eserlerin bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu olarak, büyük kitlelerin sevgisini kazandı. Suat Suna’nın o yıllardan günümüze ulaşan müzik kariyerinde, yeni albümü “Aşkın Adı” ile birlikte toplam 11 albümü, sözü ve müziği kendine ait 100’den fazla şarkısı bulunuyor. Bu şarkıların arasında; Fatih Erkoç, Işın Karaca, Aşkın Nur Yengi, Yıldız Tilbe, Asya, Mahsun Kırmızıgül ve suat suna başta olmak üzere bir çok ünlü sanatçı tarafından seslendirilen eserler de var. Pop müziğin yanı sıra, klasik batı müziği konusunda da sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedefleyen Suat Suna, yaklaşık 20 yıldır birlikte çalıştığı ve ülkemizin klasik müzik alanında yetiştirdiği en önemli şef ve keman üstatlarından Saim Akçıl’ın gözetiminde eğitimini sürdürüyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

suat suna resmi menajeri,suat suna menajeri kim, suat suna e-mail adresi, suat suna iletişim adresi nedir, suat suna konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, suat suna cep telefonu ,suat suna menajerlik şirketi,firması, suat suna organizasyon firması ,şirketi,suat suna organizasyon fiyatı ,suat suna sahne fiyatı kaşesi ,suat suna ya nasıl ulaşılır, suat suna’nın yeni menajeri kim, suat suna’nın yeni şarkısı ve klibi,suat suna resmi web sitesi,sayfası,suat suna resmi sayfası,sitesi,suat suna resmi facebook adresi,suat suna resmi twitter hesabı, suat suna menajer numarası,suat suna’nın menajeri kimdir,suat suna instagram hesabı, suat suna resmi internet sitesi,suat suna’nın resmi sitesi,suat suna resmi sayfası,suat suna yetkili menajeri kimdir,suat suna’nın menajerinin telefon numarası,suat suna’nın facebook adresi, suat suna instagram hesabı,suat suna official site,suat suna organizatörü, suat suna irtibat no, suat suna yapım firması,suat suna yeni albümü,suat suna biyografisi,suat suna nereli, suat suna biyografisi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: