Gülay-menajeri-kim-menajerlik-resmi-web-sitesi-sayfasi-iletisim-adresi

Gülay SEZER

24/05/1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müzik hayatına, babası olan ünlü müzisyen ve besteci Eyüp Ercan Sezer’in bağlama ile çaldığı türkülere eşlik ederek 5 yaşında başladı ve babası tarafından eğitildi. Gülay aynı zamanda uzun yıllar diş teknisyenliği yaptı fakat müziğe olan tutkusundan dolayı teknisyenliği 2000 yılında tamamen bırakıp, 2001 yılında Kuzey Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü’nde kompozisyon eğitimi almaya başladı.

2007 yılında okuduğu bölümden, birincilikle mezun oldu. 1995 yılında ilk albümü olan “Cesaretin Var mı” yı BMG Müzik’ten çıkardı ve bunu 1997 yılında “Bir Sevi Masalı” adlı albüm izledi. Daha sonra BMG Müzik’ten ayrılan Gülay bir süreliğine albüm çalışmalarına ara vererek 1999 yılında BRT Televizyonuna “Damlalar” isimli halk müziği programını hazırladı ve sundu. 2001 yılında Kalan Müzik’ten “Damlalar”, 2003 yılında “Damlalar 2” adlı halk müziği albümlerini ve 2005 yılının başında da “Adı Yok” isimli pop müzik albümünü çıkardı. 2006 yılında Seyhan Müzik imzasıyla “Dalgalar”isimli yeni bir halk müziği albümü ve 2011 de ise tamamı aşk şarkılarından oluşan Aşkhane isimli albümü çıkardı. Bunun dışında “İstanbul Kanatlarımın Altında” adlı filmin soundtrack albümünde “Aşk” adlı temanın sözlerini yazdı ve seslendirdi. Ayrıca “Yaşama Hakkı” adlı filmin soundtrack albümünde de aynı adı taşıyan şarkının sözlerini yazdı ve seslendirdi. “Hamam” isimli filmin soundtrack albümünde ise “İstanbul Uyurken” adlı besteyi ve tüm bunların yanında birçok televizyon dizisinin jenerik şarkılarını seslendirdi. Konya Selçuk Üniversitesi’nden 3 yıl boyunca müzik dalında “Yılın İletişimcileri” ödülünü, 1996 yılında “İFA Müzik Ödülü”nü, 2000 yılında Motif Halk Bilim Ödülleri’nden “Müziğe Teşvik ” ödülünü, yine 2000 yılında Türkiye Yazarlar Birliği’nden “Yılın Programcısı “ödülünü, 2001 yılında Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nden “En İyi Halk Müziği Programı” ödülünü, 2007 yılında 34. Altın Kelebek En İyi Türk Kadın Solisti Ödülü ve bunlar gibi birçok kurum ve kuruluştan çeşitli ödüller aldı. Gülay’ın 1992 doğumlu Nilban adında bir kızı var.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

gülay resmi web sayfası, gülay menajeri kim,kimdir, gülay e-mail adresi, gülay iletişim adresi nedir, gülay konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, gülay cep telefonu ,gülay menajerlik şirketi,firması, gülay organizasyon firması ,şirketi,gülay organizasyon fiyatı ,gülay sahne fiyatı kaşesi ,gülay a nasıl ulaşılır, gülay’ın yeni menajeri kim, gülay’ın yeni şarkısı ve klibi,gülay resmi web sitesi,sayfası,gülay resmi sayfası,sitesi,gülay resmi facebook adresi,gülay resmi twitter hesabı, gülay menajer numarası,gülay’ın menajeri kimdir,gülay instagram hesabı, gülay resmi internet sitesi,gülay’ın resmi sitesi,gülay resmi sayfası,gülay yetkili menajeri kimdir,gülay’ın menajerinin telefon numarası,gülay’ın facebook adresi, gülay instagram hesabı,gülay official site,gülay organizatörü, gülay irtibat no, gülay yapım firması,gülay yeni albümü,gülay biyografisi,gülay nereli gülay biyografisi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: