Duman Grubu

DUMAN GRUBU

Duman grubunun ilk albümleri “Eski Köprünün Altında”yı 1999 yılında çıkarttılar daha önce “Mad Madam” adlı grupta beraber sahne alan Kaan Tangöze ve Ari Borakas ikilisine, Batuhan Mutlugil ve Alen Konakoğlu’nun katılmasıyla kuruldu. Grup kısa sürede kendine sadık bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. 2002 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen “BELKİ ALIŞMAM LAZIM” ,”Bu Akşam” ve “Herşeyi Yak” Parçalarıyla, Duman Grubu’nun Türkiye çapında tanınan bir Rock grubu haline gelmesini sağladı.

Hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde konserler vererek hayranlarıyla buluşmuştur. Grup , bu performanslarını yansıtan ve Bostancı Gösteri Merkezi’nde kaydedilen konser albüm ve DVD’si çıkarttı.3. albümleri, albüme ismini veren “Seni Kendime Sakladım” ve bir Ari parçası olan “Aman Aman”la büyük beğeni topladı. 2008 yılında Avrupa ve Amerika’da konserler veren Duman Grubu’nun, yeni albümü 18 Mart 2009 tarihinde SONY MUSIC etiketi ile Duman 1 ve Duman 2 olmak üzere raflardaki yerini aldı.

12 Eylül 2013’te 4 yıl sonra yeni stüdyo albümleri ‘darmaduman’ yayımlandı. Mart 2013’te kayıtları biten albümde 13 yeni şarkı bulunuyor.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

duman resmi menajeri,duman menajeri kim, duman e-mail adresi, duman iletişim adresi nedir, duman konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, duman cep telefonu ,duman menajerlik şirketi,firması, duman organizasyon firması ,şirketi,duman organizasyon fiyatı ,duman sahne fiyatı kaşesi ,duman a nasıl ulaşılır, duman’ın yeni menajeri kim, duman’ın yeni şarkısı ve klibi,duman resmi web sitesi,sayfası,duman resmi sayfası,sitesi,duman resmi facebook adresi,duman resmi twitter hesabı, duman menajer numarası,duman’ın menajeri kimdir,duman instagram hesabı, duman resmi internet sitesi,duman’ın resmi sitesi,duman resmi sayfası,duman yetkili menajeri kimdir,duman’ın menajerinin telefon numarası,duman’ın facebook adresi, duman instagram hesabı,duman official site,duman organizatörü, duman irtibat no, duman yapım firması,duman yeni albümü,duman biyografisi,duman nereli, duman biyografisi,duman grubu resmi menajeri,duman grubu menajeri kim, duman grubu e-mail adresi, duman grubu iletişim adresi nedir, duman grubu konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, duman grubu cep telefonu ,duman grubu menajerlik şirketi,firması, duman grubu organizasyon firması ,şirketi,duman grubu organizasyon fiyatı ,duman grubu sahne fiyatı kaşesi ,duman grubu na nasıl ulaşılır, duman grubu’nun yeni menajeri kim, duman grubu’nun yeni şarkısı ve klibi,duman grubu resmi web sitesi,sayfası,duman grubu resmi sayfası,sitesi,duman grubu resmi facebook adresi,duman grubu resmi twitter hesabı, duman grubu menajer numarası,duman grubu’nun menajeri kimdir,duman grubu instagram hesabı, duman grubu resmi internet sitesi,duman grubu’nun resmi sitesi,duman grubu resmi sayfası,duman grubu yetkili menajeri kimdir,duman grubu’nun menajerinin telefon numarası,duman grubu’nun facebook adresi, duman grubu instagram hesabı,duman grubu official site,duman grubu organizatörü, duman grubu irtibat no, duman grubu yapım firması,duman grubu yeni albümü,duman grubu biyografisi,duman grubu nereli, duman grubu biyografisi

 

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • e-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

error: