Altay-menajeri-kim-menajerlik-resmi-web-sitesi-sayfasi-iletisim-adresi

ALTAY

1970 Rize doğumlu. Yirmi kişilik bir ailenin çocuğu olan Altay İlk ve orta okulu Zeytinburnu Meslek Lisesi Elektrik Bölümü’nde okudu. Daha sonra İTÜ Gemi makineleri mühendisliğini kazandı ama gitmedi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü de yarım bırakan Altay 1987-88 yılında konservatuara girdi. 6 yıl konservatuar eğitimi aldı.. İşi ve okulu bir arada yürütemediği için okulu bıraktı. Altay kişiliğine ve yaşam felsefesine uygun bulduğu operaya maddi şartlardan dolayı gidemedi. Kendisi tüm ailesinin sorumluluğunu yüklenmişti.

Müziğe olan eğilimi ise ağabeyine alınan saz ile başlayıp kendisine ve yeteneğine güvendiği için başarıya ulaşacağından kuşku duymamıştı. Kendisini ilk olarak “Var ya” adlı bestesi ile tanıttı. Yüzlerce bestesi olan Altay ilk albümü “Yok ya” yı geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkardı Daha çok insanlara bire birulaşıp duygularını sözüyle müziğiyle ifade ettiğini ve bu albümle de amacına ulaştığını söyleyen Altay için müzikle uğraşmak bir yaşam biçimi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

altay menajeri kim,kimdir, altay e-mail adresi, altay iletişim adresi nedir, altay konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, altay cep telefonu ,altay menajerlik şirketi,firması, altay organizasyon firması ,şirketi,altay organizasyon fiyatı ,altay sahne fiyatı kaşesi ,altay a nasıl ulaşılır, altay’ın yeni menajeri kim, altay’ın yeni şarkısı ve klibi,altay resmi web sitesi,sayfası,altay resmi sayfası,sitesi,altay resmi facebook adresi,altay resmi twitter hesabı, altay menajer numarası,altay’ın menajeri kimdir,altay instagram hesabı, altay resmi internet sitesi,altay’ın resmi sitesi,altay resmi sayfası,altay yetkili menajeri kimdir,altay’ın menajerinin telefon numarası,altay’ın facebook adresi, altay instagram hesabı,altay official site,altay organizatörü, altay irtibat no, altay yapım firması,altay yeni albümü,altay biyografisi,altay nereli, altay biyografisi

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Biracılar sok. No:29/1 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

Mobil : +90 (532) 456 87 87
Telefon : +90 (212) 272 01 01
FAX : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajeri.net

www.tncyapim.com

www.kaosmenajerlik.com

www.sanatcimenajerlik.net

error: