Mahsun Kırmızıgül Menajeri kim Resmi-web-sitesi-iletisim-adresi

Mahsun Kırmızıgül

26 Mart 1969 yılında doğdu. Aslen Bingöllü dür.Küçük yaşta sanatci olma hayali ile Istanbula gelir. Bu yillar Mahsun icin hayli zor gecer.O yillarda konservatuara gitme karari alir.Üniversite sinavini kazandiktan sonra Mahsun burada İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı’ nda müzik öğrenimi alir. 1980 yılında müzik çalışmalarına başlayan sanatçı amatörce 8 albüm yaptı. Profesyonel anlamda ilk albümü “Alem Buysa Kral Sensin” le 1993′ te müzik dünyasına bomba gibi düştü ve listelerin zirvesine oturdu. Daha sonraki “Bebeğim” ,”İnsan Hakları” ve “Sevdalıyım Hemşerim” adlı çalışmalarında da aynı başarıyı tekrarladı.

1994′ ün ikinci yarısında Prestij Müzik şirketine Hilmi Topaloğlu ve Burhan Aydemir’ den sonra üçüncü ortak olarak giren Kırmızıgül, sanatçı kişiliğinin yanı sıra yapımcı olarakta müzik sektörü içindeki yerini aldı. Prestij Müzik, Mahsun Kırmızıgül’le birlikte yüzde 600’lere varan büyük bir atılım göstererek 5 yıl içinde müzik sektöründe zirveye taşındı. Mahsun Kırmızıgül atılımcı, yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla Prestij Müzik’i dünya normlarında ülkemiz adına iyi bir noktaya getirdi. Özcan Deniz “Yalan mı”, Seda Sayan “Ah Geceler”,Ceylan “Ben Anayım”, Alişan”Var ya”, Ayhan Aşan”Sende mi”, Ertuğrul Polat “Gittiğin O Gün”, Kibariye “Bir Duygudur Kibariye”, Onur “İlk Defa-Babam” gibi çalışmalarda gerek besteleri gerekse müzik yönetmenliği ile bu albümlere imzasını attı. Şirketin bir çok sanatçısına da müzikal anlamda bestelerini verdi. 1998 yılında çıkardığı “Yıkılmadım” adlı albümü ile geçtiğimiz yıllara müzikal anlamda imzasını atan Mahsun Kırmızıgül satis rekorlari kirdi.1999 yılı tam anlamiyla Türkiyede Mahsun yiliydi. . “Yıkılmadım” adlı albümü için cektigi kliplerden bazilari (Belalım, Herşeyim Sensin , Yıkılmadım). Bu albüm şimdiye kadar 2.000.000 adet sattı. Son albümü 2000 yılının Nisan ayının sonlarına doğru son albümü “Yoruldum”. la hayranlarını Buluşturdu. Tam 4 yil albüm cikartmadi hicbir programa cikmadi ve suskunlugunu 4 yil sonra “SARI SARI” albümüyle bozdu. Bu albüm yilin en cok satan albümü oldu. Sanat hayati boyunca sadece eglendiren bir sanatci olmadi ayni zamanda haksizliklara karsi duran aydin bir sanatcida oldu. Tabii ki tepkisini en iyi yaptigi yolla müzigiyle dile getirdi(Kardeslik Türküsü, Önce insanim, Insan haklari, Ülkem aglar, Bizden degildir) gibi. basrolde oynadigi “ASKA SÜRGÜN” dizisi ile sevenlerinin karsisına cikmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur.  FiyatlaraUlaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

 Fiyatlar ;  Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

mahsun kırmızıgül menajeri kim,kimdir, mahsun kırmızıgül resmi web sitesi,sayfası,mahsun kırmızıgül e-mail adresi, mahsun kırmızıgül iletişim adresi nedir, mahsun kırmızıgül konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, mahsun kırmızıgül cep telefonu ,mahsun kırmızıgül menajerlik şirketi,firması, mahsun kırmızıgül organizasyon firması ,şirketi,mahsun kırmızıgül organizasyon fiyatı ,mahsun kırmızıgül sahne fiyatı kaşesi ,mahsun kırmızıgül e nasıl ulaşılır, mahsun kırmızıgül’in yeni menajeri kim, mahsun kırmızıgül’in yeni şarkısı ve klibi,mahsun kırmızıgül resmi web sayfası,sitesi,mahsun kırmızıgül resmi facebook adresi,mahsun kırmızıgül resmi twitter hesabı, mahsun kırmızıgül menajerinin numarası,mahsun kırmızıgül’in menajeri,kimdir,kim,mahsun kırmızıgül’ün instagram hesabı, mahsun kırmızıgül’ün resmi internet sitesi,mahsun kırmızıgül’in resmi sitesi,mahsun kırmızıgül resmi sayfası,mahsun kırmızıgül’ün yetkili menajeri,kim,mahsun kırmızıgül’in menajerinin telefon numarası,mahsun kırmızıgül’in facebook adresi, mahsun kırmızıgül instagram hesabı,mahsun kırmızıgül official site,mahsun kırmızıgül organizatörü, mahsun kırmızıgül irtibat no, mahsun kırmızıgül yapım firması,mahsun kırmızıgül yeni albümü,mahsun kırmızıgül biyografisi,mahsun kırmızıgül nereli mahsun kırmızıgül biyografisi

 İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

Bir Cevap Yazın

error: