Erkin Koray Menajeri Resmi-web-sitesi-iletisim-adresi

Erkin Koray

25 Haziran 1941 İstanbul doğumludur. Annesi İstanbul Belediye Konservatuarı’nda Klasik Batı Müziği piyano öğretmeni olduğundan dolayı ilk enstrümanı piyano oldu. Alman Lisesi’nde okurken aynı zamanda konservatuara da devam etti.

Gitara başlama tarihi 1956, ilk konser ise (piyanoyla) 29 Aralık 1957 Galatasaray Lisesi’nde dir. 1963 – 65 yılları arası askerlik yıllarıdır. Hava Kuvvetleri Caz orkestrası’nda Gitarist – Solist olarak görevini yapar. Askerden sonra “olayı yerinde incelemek” amacıyla doğru Almanya’ya gider. O sırada Beatles’ın da oradan şöhret olmuş olduğu, müziğin kalbinin attığı yer sayılan Hamburg’daki Star Club’da alır soluğu… Her gün en az üç İngiliz grubu çalmaktadır Star Club’da… Onları yakından izler. Bir çoğuyla da tanışır. Amaç Türkiye’de yapılacak olan şeyin hakkını vermektir. Bu arada Hiccups adlı bir Alman Grubu’yla da sahneye çıkmayı ihmal etmez. Ki, daha sonra o grubun basçısı Bernhard Weber’i yanına alarak dönecek ve bu olay Türkiye’de Hard Rock döneminin başlangıcı olacaktır. İki yıl sonra, “Bir Eylül Akşamı” adlı plak , ilk plağını dolduruyor: 1971’de Fransa’ya gider, döndüğünde “Yağmur” piyasaya çıkar. 1974’te ise “Şaşkın, Fesuphanallah, Estarabim, Arap Saçı” ile bu sefer başka bir döneme imzasını atar. Sonra uzunca bir yurtdışı seyahati 1975 -1984 yılları arasına rastlar.Şimdi Beyoğlu’nda rastlanmayacak değişik bir formasyonla sahneye çıkar. Önünde klavye ve sırtında gitar.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur.  FiyatlaraUlaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

 Fiyatlar ;  Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

erkin koray menajeri kim,kimdir, erkin koray e-mail adresi, erkin koray iletişim adresi nedir, erkin koray konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, erkin koray cep telefonu ,erkin koray menajerlik şirketi,firması, erkin koray organizasyon firması ,şirketi,erkin koray organizasyon fiyatı ,erkin koray sahne fiyatı kaşesi ,erkin koray a nasıl ulaşılır, erkin koray’ın yeni menajeri kim, erkin koray’ın yeni şarkısı ve klibi,erkin koray resmi web sitesi,sayfası,erkin koray resmi sayfası,sitesi,erkin koray resmi facebook adresi,erkin koray resmi twitter hesabı, erkin koray menajer numarası,erkin koray’ın menajeri kimdir,erkin koray instagram hesabı, erkin koray resmi internet sitesi,erkin koray’ın resmi sitesi,erkin koray resmi sayfası,erkin koray yetkili menajeri kimdir,erkin koray’ın menajerinin telefon numarası,erkin koray’ın facebook adresi, erkin koray instagram hesabı,erkin koray official site,erkin koray organizatörü, erkin koray irtibat no, erkin koray yapım firması,erkin koray yeni albümü,erkin koray biyografisi,erkin koray nereli erkin koray biyografisi

 İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

Bir Cevap Yazın

error: