Banu Alkan Menajeri Resmi-web-sitesi-iletisim-adresi

Banu Alkan

1 Nisan 1958’de Yugoslavya’nın Dubrovnik kentinde dünyaya geldi. Ailesiyle birlikte 1966 yılının Aralık ayında Balkanlardan Türkiye’ye göç etti. Türk vatandaşı oldu. 16 yaşındayken bir derginin yarışmasına katıldı ve ünlü olma yolunda ilk adımı attı.

Henüz 18 yaşındayken LCC Mankenlik Okulu’na girdi, oradan da Vakko’nun mankenlik okuluna geçti. Bu okullardan mezun olmasıyla birlite diplomalı bir fotomodel oldu. Bu yıllarda oynadığı bir sabun reklamından sonra Alkan, Memduh Ün’ün dikkatini çekti ve sözleşme imzaladılar. Alkan, o yıllarda da hayatın farkında olduğunu ve yılların ondan fikirsel anlamda birşey götürmediğini söylemişti. Türk sinemasında bir çok film de başrol oynadı. 1989 yılında çektiği son filminden sonra uzun bir süre ortada görünmedi. 1998 yılında, “Neremi” adlı bir albüm çıkartarak gündeme oturdu. 1975 – 1989 yılları arasında çektiği filmlerle de, çıkardığı albümle de adından sürekli söz ettirmeyi başaran bir isimdir. “Afrodit” lakaplı sanatçı, her zaman olumlu tepki toplamasa da sürekli gündemde kalmayı başarmaktadır. Sinema kariyerine son veren sanatçı, Türk sinemasının unutulmaz isimleri arasında olmayı sürdürüyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur.  FiyatlaraUlaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

 Fiyatlar ;  Okullar , Vakıf , Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

banu alkan menajeri kim,kimdir, banu alkan e-mail adresi, banu alkan iletişim adresi nedir, banu alkan konser fiyatı bütçesi kaşesi nedir,kaşesi, banu alkan cep telefonu ,banu alkan menajerlik şirketi,firması, banu alkan organizasyon firması ,şirketi,banu alkan organizasyon fiyatı ,banu alkan sahne fiyatı kaşesi ,banu alkan a nasıl ulaşılır, banu alkan’ın yeni menajeri kim, banu alkan’ın yeni şarkısı ve klibi,banu alkan resmi web sitesi,sayfası,banu alkan resmi sayfası,sitesi,banu alkan resmi facebook adresi,banu alkan resmi twitter hesabı, banu alkan menajer numarası,banu alkan’ın menajeri kimdir,banu alkan instagram hesabı, banu alkan resmi internet sitesi,banu alkan’ın resmi sitesi,banu alkan resmi sayfası,banu alkan yetkili menajeri kimdir,banu alkan’ın menajerinin telefon numarası,banu alkan’ın facebook adresi, banu alkan instagram hesabı,banu alkan official site,banu alkan organizatörü, banu alkan irtibat no, banu alkan yapım firması,banu alkan yeni albümü,banu alkan biyografisi,banu alkan nereli, banu alkan biyografisi

 İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

Bir Cevap Yazın

error: